Maja 12 2021 13:18:14
Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Żywieniowy dekalog pływaka - 10 rad, jak osiągać lepsze wyniki

Żywieniowy dekalog pływaka - 10 rad, jak osiągać lepsze wyniki  -czytaj dalej.........

 

Puchar Burmistrza Ożarowa

 

Obrazy newsów: oz6.JPG

W czwartek 6 osobowa grupa pływaków ( Patryk Walerczak, Igor Modliński, Oliwia Paradowska , Karolina Wesołek, Maja Ogińska i Nadia Olewnik ) brali udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego. Był to ostatni sprawdzian w tym roku dla młodych pływaków, które mogli poprawić swoi wyniki życiowe. 8 medali - to nezły dorobek na zawodach takiej rangi ( brało udział 187 pływaków z 15 klubów z Polski ). Oliwia Paradowska wygrała 50 dowolnym ( utrzymała peirwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu) i 100 grzbietowym, została najlepszą zawodniczka zawodów i otrzymała Puchar, Maja Ogińska zdobyła 2 srebrne medale w stylu grzbietowym, Igor Modliński wygrał 2 brazowe medale na dystansach 50 i 100 stylem grzbietowym, Patryk Walerczak wywalczył 2 brazowe medale na dystansach 50 i 100 stylem motylkowym. Poprawiły tak że swoi rekordy życiowe Karolina Wesołek i Nadia Olewnik.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>

 

FOTO Z ZAWODÓW >>>>>>>

Zawody Mikołajkowe Gostynin 5 grudnia

W Gostyninie 05.12.2016 zawodnicy naszej sekcji pływania startowali na zwodach Mikołajkowych o Puchar Alior Banku.  7 medali!!!!!!!!!!!!!!!

Pływacy startowali na sprinterskich dystansach 25 i 50 m stylem dowolnym. Patryk Walerczak i Oliwia Paradowska wygrali w swoich konkurencjach, Igor Modliński  i Oliwia Kowalczyk , Maja Ogińska zdobyli srebrne medale , Arkadiusz Olszewski i Karolina Wesołek - brązowy medal . Miejsce 4 wywalczyłi  Krzysztof Adamczyk i Maja Wesołek, piąty na mecie był Dominik Olszewski.

Gratulacje !!!!!!

gost5.12.jpg

IV Memoriał Cezarego Piórkowskiego

 

Obrazy newsów: mem2.jpg

25 - 26 listopada na Pływalni ,,Podolanka" odbył się XIV Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu. Zawodnicy z 21 klubów z Polski i Klubu SDUSHOR z Mutiszcz(Rosia) startowali na 27 dystansach w 4 kategoriach wiekowych. Zawody te były dobrym sprawdzianem wykonanej pracy od września. Nasza sekcja wystawiła drużynę w składzie : Oliwia Kowalczyk, Krzysztof Adamczyk, Patryk Walerczak, Igor Modliński, Arkadiusz Olszewski, Maja Ogińska, Karolina Wesołek, Rudi Góral, Nadia Olewnik, Oliwia Paradowska. Starty pokazały efekt dobrze wykonanych zadań treningowych. Wszyscy nasi zawodnicy poprawili rekordy życiowe. Oliwia Paradowska zdobyła 2 srebrne, 1 złoty i 1 brązowy medal. Oliwia została 2 zawodniczką zawodów w kategorii 11 lat i młodsi. Wynik na 50 stylem dowolnym daje jej prowadzenie w Ogólnopolskim rankingu pływackim wśród 11 latek. Rywalizacja w grupach rocznikowych była trudna , nasi zawodnicy rywalizowali z pływakami o rok starszymi. Nawet w takich warunkach wygrywali swoje serie startowe.  Najmłodsi uczestnicy brali udział w sztafecie 4x 50 dowolnym i 4x50 stylem zmiennym. Ta próba wypadła dobrze. Wyniki tych zawodów dają dobry prognostic na nastepne starty w grudniu ( 8.12.2016 w Ożarowie).

Gratulacje dla wszystkich.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>

FOTO Z ZAWODÓW>>>>>>>

Zawody w Sochaczewie 11.11.2016

                        IMG_3607.jpg                       

                                             Rekordy życiowe poprawione.

11 listopada nasi zawodnicy brali udział w Ogólnopolskich  Zawodach Pływackich  o Puchar Burmistrza Sochaczewa. W zawodach startowało 326 zawodników z 28 klubów. W programie były dystanse sprinterskie 50m i 100 metrów. Naszą sekcje reprezentowało 8 pływaków – Oliwia Kowalczyk, Krzysztof Adamczyk, Patryk Walerczak, Igor Modliński, Oliwia Paradowska, Karolina  Wesolek, Maja Ogińska i Rudi Góral. Wszyscy  poprawili swoje rekordy życiowe o kilka sekund. Wyniki te były owocem ciężkiej pracy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Trzy medale zdobyła Oliwia Paradowska – dwa złote na dystansach 50 stylem dowolnym i 50 stylem klasycznym, srebrny na dystansie 50 stylem grzbietowym. Po sumie dwóch startów Oliwia Paradowska została najlepszą zawodniczką zawodów i otrzymała od organizatora nagrodę główną –rower górski.

Był to dobry sprawdzian przed zawodami w Płocku  25-26 listopada (Memoriał Cezarego Piórkowskiego ) .

Gratulacje ! Życzymy udanych startów

 Wyniki zawodów>>>>>>

Foto z zawodów

Udane rozpoczęcie sezonu.

 

Obrazy newsów: IMG_0015.JPG

W sobotę 24 września w Ciechanowie obyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. Był to sprawdzian miesiąca przygotowań pływaków.  247 zawodników z 26 polskich klubów startowali na sprinterskich dystansach 50 metrów różnymi stylami. Klub Pływacki ,, Zotow " reprezentowała trójka pływaków Patryk Walerczak, Igor Modliński i Oliwia Paradowska. Konkurencja wśród pływaków była bardzo duża ( na  niektórych dystansach po 15 serii startowych). Nie było równych Oliwii Paradowskiej  ( 10 lat) na dystansach 50 stylem dowolnym, stylem grzbietowym, stylem klasycznym. Wynik na 50 dowolnym aktualnie jest 2 wynikem w Polsce wśród dziewcząt 10 letnich. Duży postęp odnotowali chłopcy poprawijąc swoje wyniki zyciowe ( o 4 i 8 sekund Igor Modliński na dystansach 50 grzbietowym i 50 dowolnym. Patryk Walerczak na dyst 50 motylkowym ).  Przed młodymi pływakami kolejne starty w Warszawie ( pażdziernik).

Wyniki zawodów

Życzymy sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozpoczęcie treningów

plyw..jpg

Zajęcia w grupach treningowych  rozpoczynają się w środę 7 września o godzinie  17 i 18.

Zajęcia w grupach nauki pływania w soboty w godzinach 9.00, 10.00, 11.00, 12.00   Opuszczone z różnych przyczyn zajęcia można odpracować w inne dni tygodnia po uzgodnieniu z trenerem.

Zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mistrzostwa Mławy w pływaniu.

mlawa.jpg

 

19 czerwca  odbyły się Mistrzostwa Mławy w pływaniu. Nasz klub reprezentowali Oliwia Paradowska, Igor Modliński i Patryk Walerczak. W zawodach brały udział 24 kluby z Mazowsza i Pomorza. Zawodnicy startowali w eliminacjach i finałach. Cała trójka wróciła do Płocka z medalami. Oliwia Paradowska nie miała sobie równych na dystansach 50 stylem dowolnym i 50 stylem grzbietowym  po przepłynięciu dwóch dystansów została najlepszą zawodniczką, Igor Modliński zdobył srebrny medal na dystansie  100 stylem grzbietowym, Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 100 motylkowym i 4 miejsce na 100 kraulem, po dwóch dystansach ostatecznie zdobył 3 miejsce w kategorii chłopców 12 letnich.

Zawody w Mławie były podsumowaniem sezonu i początkiem wakacji. Gratulacje i dobrego wypoczynku.CoolCoolCool

Kolejny sukces Oliwii Paradowskiej.

20160604_125822.jpg

 

Na Warszawskiej 50 metrowej pływalni w piątek i sobotę rozegrane zostały zawody - Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu o puchar pzewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka. Na tym basenie nasi pływacy w przeszłości odnosili wiele sukcesów ( Damian Chrzanowski wygrana na 200 stylem motylkowym).

Na  start zgłosiło się ponad 700 zawodników z Polski i Litwy. Był to sprawdzian na zakończenie sezonu młodych pływaków. Nasz Klub reprezentowało 4 zawodników ( Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska, Igor Modliński, Patryk Walerczak ).Wszyscy pierwszy raz startowali na 50- metrowej pływalni i na dystansie 200 metrów . Najlepszy wynik w pierwszym dniu  na 200 stylem grzbietowym  uzyskała Oliwia Paradowska ( 10 latki ) - 2:58.94 ,Oliwia Kowalczyk ( 3:14.44 )i Igor Modliński ( 3:17.38) również poprawili swoje rekordy życzowe. Na 50 stylem dowolnym Oliwia Paradowska  zajęła 2 miejsce (  35.53), również na dystansie dwukrotnie dłuzszym zajęła 2 miejsce. Po południu Oliwia wygrała dystans 100 stylem grzbietowym uzyskujac wynik (1:23.28) który był lepszy od wyniku zawodniczek starszych o rok. W drugim dniu nie miała sobie równych na swoim ,,koronnym" dystansie 50 stylem grzbietowym z wynikiem ( 38.61 ). 

Po sumie punktów FINA ( 683 ) Oliwia Paradowska została najlepszą zawodniczką zawodów. Nagrowę otrzymała z rąk miszrza świata w pływaniu Radosława kawęckiego.

Cała czwórka naszych pływaków poprawiła rekordy życzowe, to dobra prognoza na następny sezon.

Gratulacje za sukcesy.

Wyniki live

Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat. Pierwszy dzień - złoto i srebro Oliwii Paradowskiej !!!!!!!

Obrazy newsów: wp_20160529_002.jpg

 

W Ciechanowie rozpoczał się  Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat który potrwa 28 i 29 maja. Zawodnicy wystartują na czterych wybranych dystansach i po sumie punktów będzie ogłoszony zwyczęzca wielobojuw kategorii 10 i 11 latków. Nasz klub reprezentuje Oliwia Paradowska ( 10 lat). Pierwszy dzień ukończyła Oliwia z najlepszą sumą punktów za zwyczęstwo na dystansie 50 stylem dowolnym z nowym rekordem życzowym 34,32 sek. i drugim miejscem na dystansie 50 stylem klasycznym.

W drugim dniu zawodow Oliwia nie miała sobie równych na dystansie 50 stylem grzbietowym z wynikiem 37.78 sek, na dystansie 100 stylem zmiennym zajęła 3 miejsce. W sumie po  czterych dystansach  Oliwia Paradowska została najlepszą zawodniczka  wśród 10 letnich pływaczek.

Za tydzień wraz ze swoimi kolegami kłubowymi Patrykiem Walerczakem i Igorem Modlińskim wezmie udział w zawodach na 50- metrowej pływalni w Warszawie.

Gratulujemy!

Życzymy udanych startów.

https://youtu.be/jY1E0EbcnJY

 https://youtu.be/u_8Jf1CIehU


Wyniki live

Ostatnia runda Płockiej Ligi Pływania

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PŁOCKIEJ LIDZE PŁYWANIA 21 MAJA NA PODOLANCE

  giphy.gif 

 

Oliwia Paradowska w punktacji generalnej została najlepszą zawodniczką w roczniku 2006 wygrywając z rywalkami na dystansie 50 stylem dowolnym  i 50 stylem grzbietowym.  Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 100 metrów stylem motylkowym poprawiajac swój rekord życzowy na tym dystansie. Niespodzianką był brazowy medal Tymoteusza Józwiaka ( 8 lat ) na 50 metrów stylem motylkowym , walcząc z o dwa lata starzymi zawodnikami zdobył swój pierwszy medal w zawodach pływackich. Gratulacja dla całej drużyny która brała udział w zawodach 2016 roku.Wszystkie zawodnicy naszej drużyny poprawili swoje rekordy życzowe. Nastepne starty czekaja naszych pływaków w Wieloboju Pływackim w Ciechanowie ( 28-29 maja) i zawody na ,, Warszawiance" 3-4 czerwca. Trzymamy kciuki i życzymy udanych startów.

WYNIKI OSTATNIEJ  EDYCJI I PODSUMOWANIE ZAWDÓW

 


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,828,709 unikalne wizyty