Październik 19 2019 09:00:35
Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat. Pierwszy dzień - złoto i srebro Oliwii Paradowskiej !!!!!!!

Obrazy newsów: wp_20160529_002.jpg

 

W Ciechanowie rozpoczał się  Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat który potrwa 28 i 29 maja. Zawodnicy wystartują na czterych wybranych dystansach i po sumie punktów będzie ogłoszony zwyczęzca wielobojuw kategorii 10 i 11 latków. Nasz klub reprezentuje Oliwia Paradowska ( 10 lat). Pierwszy dzień ukończyła Oliwia z najlepszą sumą punktów za zwyczęstwo na dystansie 50 stylem dowolnym z nowym rekordem życzowym 34,32 sek. i drugim miejscem na dystansie 50 stylem klasycznym.

W drugim dniu zawodow Oliwia nie miała sobie równych na dystansie 50 stylem grzbietowym z wynikiem 37.78 sek, na dystansie 100 stylem zmiennym zajęła 3 miejsce. W sumie po  czterych dystansach  Oliwia Paradowska została najlepszą zawodniczka  wśród 10 letnich pływaczek.

Za tydzień wraz ze swoimi kolegami kłubowymi Patrykiem Walerczakem i Igorem Modlińskim wezmie udział w zawodach na 50- metrowej pływalni w Warszawie.

Gratulujemy!

Życzymy udanych startów.

https://youtu.be/jY1E0EbcnJY

 https://youtu.be/u_8Jf1CIehU


Wyniki live

Ostatnia runda Płockiej Ligi Pływania

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PŁOCKIEJ LIDZE PŁYWANIA 21 MAJA NA PODOLANCE

  giphy.gif 

 

Oliwia Paradowska w punktacji generalnej została najlepszą zawodniczką w roczniku 2006 wygrywając z rywalkami na dystansie 50 stylem dowolnym  i 50 stylem grzbietowym.  Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 100 metrów stylem motylkowym poprawiajac swój rekord życzowy na tym dystansie. Niespodzianką był brazowy medal Tymoteusza Józwiaka ( 8 lat ) na 50 metrów stylem motylkowym , walcząc z o dwa lata starzymi zawodnikami zdobył swój pierwszy medal w zawodach pływackich. Gratulacja dla całej drużyny która brała udział w zawodach 2016 roku.Wszystkie zawodnicy naszej drużyny poprawili swoje rekordy życzowe. Nastepne starty czekaja naszych pływaków w Wieloboju Pływackim w Ciechanowie ( 28-29 maja) i zawody na ,, Warszawiance" 3-4 czerwca. Trzymamy kciuki i życzymy udanych startów.

WYNIKI OSTATNIEJ  EDYCJI I PODSUMOWANIE ZAWDÓW

 


Porady trenera

Żeby byc pierwszym, trzeba wychodzic z wody ostatnim.......

pywak_1.jpg

Udany start w Ożarowie.

2 grudnia w Ożarowie Mazowieckim Patryk Walerczak i Oliwia Paradowska reprezentowali Płock i klub pływacki MZOS Płock w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego...........

Memoriał Cezarego Piórkowskiego 13-14 listopada.

Dobry start młodych pływaków.

13-14 listopada na Pływalni,, Podolanka" odbył sie XIII Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu........

NAUKA PŁYWANIA

Obrazy newsów: zdjecie-nauka-plywania.jpg

ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA OD 2 WRZEŚNIA !!!!!!!

Szkółka pływacka

Obrazy: baner_szkoa_pywacka2_2.jpg

Szkola Pływania ,, ZOTOW " zaprasza dzieci i młodzież na naukę i doskonalenie pływania.

Zajęcia nauki pływania i doskonalenia odbywają się na Pływalni Miejskiej Jagiellonka w Płocku ul.Themersonów 1(wcześniej 3go Maja). Lekcje koordynuje i prowadzi trener  pływania - mgr Stanisław Zotow z pomocą instruktorów.
Organizujemy naukę pływania dla dzieci i młodzieży w grupach. Doskonalimy sportowe techniki pływackie ze specjalizacją w określonym stylu pływackim. Zapoznajemy dzieci i młodzież z zasadami bezpiecznego zachowania się w wodzie, podczas wypoczynku letniego.
Istnieje możliwość zajęć indywidualnych (od 5 latków).
Wpłaty za zajęcia dokonujemy na pierwszych zajęciach miesiąca.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 1,284,422 unikalne wizyty