Luty 15 2019 22:53:41
Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Zawody w Mitischi ( Rosja ) i Mławie

img_0063.jpg

W miniony weekend zawodniczka naszego klubu Oliwia Paradowska reprezentowała miasto Płock na zawodach pływackich w m.  MITISCHY (Rosja ). Ponad 300 uczestników  rozegrali 14 kompletów medali. Na dystansie 50 stylem dowolnym nie było równych Oliwii, wygrała z wynikiem  30.78 sek na dystansie 100 dowolnym wywalczyła brąz  z czasem 1.08.72 poprawiając swoje rekordy życiowe.

Druga grupa młodych pływaków w składzie Maja wesołek, Maja Ogińska , Rudolf Góral, Karolina Wesołek i Nina Krzemińska reprezentowali klub na zawodach w Mławie.  Rekordy życiowe zostali poprawione na krótkich dystansach -50 metrowych.

Teraz tydzień roztrenowania i zasłużony odpoczynek.

Gratulujemy Wyników i życzymy udanych wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CoolCoolCool

Udany tydzień naszych pływaczrek

Obrazy newsów: img_16691.jpg

Karolina Wesołek w Kutnie w  czwartek 8 czerwca na zawodach pływackich Mistrzostwa Szkoły w pływaniu startując w kategorii 4-6 klas wygrała na dystansach sprinterskich  ( od 25 do 50m ) 6 brązowych medali , poprawiając swoje rekordy życiowe. Jest to dobry sprawdzian przed ogólnopolskimi zawodami w Mławie 18 czerwca. Życzymy udanych  startów!!!!!!!!!!

 

Obrazy newsów: odmlodzdoolimp.jpg

 

W sobote 10 czerwca  w Warszawie na 50 metrowej pływalni  odbyły się finały edycji Ogólnopolskich zawodów pływackich ,, OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA ". W finałowym biegu na dystansie 100 stylem dowolnym Oliwia Paradowska wywalczyła srebrny medal z bardzo dobrym wynikiem 1.08.85 który daje jej 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>

W czwartek Oliwia w składzie reprezentacji Płocka wylatuje na zawody do Moskwy.

Gratulujemy i życzymy udanych startów!!!!!!!!!

GRAND PRIX MIŃSKA MAZOWIECKIEGO

minskmaz.png

W niedziele 4 czerwca w Mińsku Mazowieckim rozegrane zostali zawody pływackie cyklu Grand Prix. Nasz klub reprezentowało dziewięcioro młodych pływaków. Pierwsze miejsce  na podium dwa razy zajęła Oliwia Paradowska poprawiając swoje rekordy życiowe. Oliwia tak że została najlepszą zawodniczka po sumie punktów FINA.  Maja Ogińska zajęła III miejsce na dystansie 50 stylem grzbietowym, Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 50 stylem motylkowym. Rudolf Góral, Karolina Wesołek, Maja Wesołek,Nina Krzemińska poprawili swoje wyniki życiowe na dystansach sprinterskich.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Mławy

IMG_1985.JPG

W dniach 22 -23 kwietnia zawodnicy naszego klubu  ( Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska, Maja Ogińska, Karolina Wesołek, Maja Wesołek, Krzysztof Adamczyk, Igor Modliński, Rudolf Góral, Patryk Walerczak ) startowali w Ogólnopolskich zawodach pływackich o Puchar Prezydenta miasta Mława.  Zawodnicy z 40 klubów  rywalizowali na 25- metrowej pływalni.  Większość rekordów życiowych została poprawiona i nawet o kilka sekund.

Złoty medal na dystansie 100 dowolnym zdobyła Oliwia Paradowska , poprawiła wynik o prawie 3 sekundy( to dało jej 3 miejsce w Ogólnopolskim rankingu 11 latek), na dystansie 100 stylem grzbietowym zdobyła srebrny medal.

Krzysztof Adamczyk wywalczył brązowy medal na dystansie 100 stylem  klasycznym.  Igor Modliński  na dystansie 100 stylem grzbietowym zajął  5 miejsce.  Był to dobry sprawdzian przed  Mistrzostwami Polski 11-latków , który  odbędą się pod koniec maja w Ożarowie Mazowieckim.

Udanych startów w maju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>

Grand Prix w pływaniu 11 latków w Łomiankach

IMG_1974.JPG

12 kwietnia w Łomiankach została rozegrana II tura Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okregu w pływaniu 11 - latków. Nasz klub reprezentowała 5 osobowa druzyna ( Rudolf Góral, Maja Ogińska, Nadia Olewnik, Oliwia Paradowska i Karolina Wesołek). Pierwszy raz naszy pływacy startowali w sztafecie 4x50 stylem zmiennym i w wyscigach indywidualnych na dystansie 200 stylem dowolnym ( Rudof Góral, Oliwia Paradowska, Karolina Wesołek). Był to dobry sprawdzian na poczatku sezonu startowego. Złoty medal na dystansie 50 stylem grzbietowym wywalczyła Oliwia Paradowska. W sztafecie dziewczęta poprawiły swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>

Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat

MDMM2017.png

25 i 26 marca na Pływalni ,, Podolanka " odbędą sie Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat-I runda. Nasz Klub bedą reprezentować Patryk Walerczak na dystansach w stylu dowolnym 100 i 400 metrów, na dystansie 100 motylkowym i 200 stylem zmiennym, Igor Modliński na dystansach w stylu grzbietowym 100 i 200 metrów, w stylu dowolnym  na dystansie 100 metrów.

Życzymy udanych startów i życiowych rekordów.

Wyniki zawodow

Pływanie nie zaceło sie od Phelpsa

 

Tak jak, wbrew pozorom, pływanie w Polsce nie zaczęło się od Otylii i Słomińskiego, tak na świecie nie zaczęło się od Phelpsa i Bowmana. Urodzony 10 lutego 1950 roku Mark Spitz podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium (1972) zdobył 7 złotych medali! Wyczyn ten poprawił dopiero po 36 latach Michael Phelps właśnie, zdobywając w Pekinie 8 złotych krążków. Co więcej, Spitz w każdej konkurencji bił rekord świata. Jak to się działo możemy

 

obejrzeć tutaj:Pływanie nie zaczęło się od Phelpsa

Pływanie nie zaczeło sie od Phelpsa

https://youtu.be/tXUMXy16L9k?t=134

Zawody w Ciechanowie

 

W sobotę 28 stycznia nasi pływacy - Nadia Olewnik, Oliwia Paradowska, Maja Wesołek, Karolina Wesołek, Maja Ogińska, Patryk Walerczak i  Rudolf Góral wzięli udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W I bloku zawodów startowali zawodnicy na dystansach 50 i 200 metrów . Najmłodsza z naszej ekipy Maja Wesołek ( 7 lat) płynęła 50 stylem dowolnym i 50 stylem klasycznym. Rekordy zyciowe zostały poprawione. Najlepszą zawodniczką zawodow w kategorii 11 latków  po sumie punktów 2 dystansów została Oliwia Paradowska, która wygrała I miejsce na dystansie 200 stylem grzbietowym i 50 stylem dowolnym i  w składzie sztafety 4x50 stylem dowolnym zajęła I miejsce wyprzedzając starsze koleżanki. Na trzecim stopniu  podium stanęła Maja Ogińska  ( 50 dowolnym ) oraz zajęła 6 miejsce na dystansie 50 stylem grzbietowym. Patryk Walerczak zajął 4 miejsce na dystansie 50 stylem dowolnym przegrywając kilkadziesiąt setnych do brązowego medalu. Był to dobry sprawdzian dla młodszych zawodników - Nadia Olewnik, Rudolf Góral i Karolina Wesołek poprawili swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy!!!!!!!!!! 

WYNIKI ZAWODÓW>>>

Żywieniowy dekalog pływaka - 10 rad, jak osiągać lepsze wyniki

Żywieniowy dekalog pływaka - 10 rad, jak osiągać lepsze wyniki  -czytaj dalej.........

 

Puchar Burmistrza Ożarowa

 

Obrazy newsów: oz6.JPG

W czwartek 6 osobowa grupa pływaków ( Patryk Walerczak, Igor Modliński, Oliwia Paradowska , Karolina Wesołek, Maja Ogińska i Nadia Olewnik ) brali udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego. Był to ostatni sprawdzian w tym roku dla młodych pływaków, które mogli poprawić swoi wyniki życiowe. 8 medali - to nezły dorobek na zawodach takiej rangi ( brało udział 187 pływaków z 15 klubów z Polski ). Oliwia Paradowska wygrała 50 dowolnym ( utrzymała peirwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu) i 100 grzbietowym, została najlepszą zawodniczka zawodów i otrzymała Puchar, Maja Ogińska zdobyła 2 srebrne medale w stylu grzbietowym, Igor Modliński wygrał 2 brazowe medale na dystansach 50 i 100 stylem grzbietowym, Patryk Walerczak wywalczył 2 brazowe medale na dystansach 50 i 100 stylem motylkowym. Poprawiły tak że swoi rekordy życiowe Karolina Wesołek i Nadia Olewnik.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>

 

FOTO Z ZAWODÓW >>>>>>>

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 1,036,443 unikalne wizyty