Maja 12 2021 13:54:57
Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Zmagania pływackie W Poszukiwaniu talentów Gość Specjalny Otylia Jędrzejczak Mistrzyni Olimpijska

 

W sobotę 13 kwietnia pięcioro zawodników  ( Maja Ogińska, Nina Krzemińska, Rudolf Góral, Stanisław Adamczak i Jakub Zawadzki )naszego klubu brało udział w Ogólnopolskich zawodach pływackich ,,W poszukiwaniu talentów".


 

 

Honorowym gosciem na tych zawodach była Mistrzyni Olimpijska w pływaniu Otylia Jędzejczak.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>>

Naszy pływacy poprawili swoje rekordy życiowe, a wspólne zdjęcie z Otylią zmobilizuje do dalczych sukcesów.

Ogólnopolskie zawody w Sierpcu.

W sobote 30 marca w  zostały rozegrane I Indywidualme Mistrzostwa Sierpca w pływaniu. Drużyna w składzie Maja Ogińska, Nina krzemińska, Julia Lemańska, Rudolf Góral, Stanisław Adamczak, Jakub Zawadzki reprezentowała Klub na dystansach 50 i 100 metrów. NIiekrtórzy poprawili swoje rekordy życiowe nawet o 3-5 sekund.

Na dystansie 50m stylem motylkowym Stanisław Adamczak zdobył srebrny medal, Maja Ogińska wywalczyła braz na dystansie 100 stylem dowolnym i 6 miejsce płynąc 50 tylem motylkowym.

Gratulacje dla całej drużyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>>

Zajęcia po feriach

Po feriach zajęcia rozpoczynamy 11 lutego.

Zapraszamy  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Memoriał Cezarego Piórkowskiego

 W piątek i sobotę   ( 16-17 listopada ) na Pływalni ,, Podolanka „ zawodnicy z 15 klubów z Polski i Klubu Pływackiego z m. Mytyszczi ( Rosja ) rywalizowali w Memoriale Cezrego Piórkowskiego.

 Ośmio osobowa drużyna  ( Krzysztof Adamczyk, Igor Modliński, Rudolf Góral, Stanisław Adamczyk, Nina Krzemińska, Oliwia Kowalczyk, Julia Lemańska, Maja Ogińska ) godnie reprezentowała Nasz Klub w wyścigach indywidualnych  i sztafetach stylem dowolnym i zmiennym. Był to dobry sprawdzian jesiennych przygotowań pływaków.

W tych zawodach wywalczyliśmy trzy medale . 

    

Na dystansach  50 i 100 stylem motylkowym wśród zawodniczek  Nina Krzemińska  wywalczyła  dwa srebrne medale a Igor Modliński zdobył brąz na dystansie 50 stylem grzbietowym.

Trzeba zaznaczyć że cała nasza ósemka poprawiła rekordy życiowe.

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Brązowy medal w Biegu Tumskim.

Zmieniła się trasa Biegu Tumskiego, ale nie zainteresowanie nim. Udział w zawodach 5 pażdziernika  wzięło ponad 600 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Pływacy naszego Klubu nie tylko biorą udział  i wygrywaja w zawodach pływackich. Potwierdzenie tego wygrany w trudnej walce brazowy medal Maji Ogińskiej na dystansie 1200m.

Gratulujemy i zyczymy kolejnych sukcesów.!!!!!!!!!!!

Rozpoczęcie zajęć

Rozpoczynamy zajęcia 5 września na basenie przy ul. Kobylińskiego

Obrazy newsów: giphy.gif

17.00 grupa młodsza ( doskonalenie techniki pływania ) - pon, środa, piątek

18.00 grupa  zaawansowana - pon, środa, piątek

Płocka Olimpiada Młodzieży 2018

 

22 marca  płockie pływacy na pływalni Podolanka rywalizowały w zawodach Płockiej Olimpiady Młodzieży. W drużynach Płockich szkół startowały zawodnicy naszego klubu : Jakub Zawadzki, Igor Modliński, Tymoteusz Wólczyński, Krzysztof Adamczyk, Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska. Oliwia Paradowska wygrała 50 stylem grzbietowym, Oliwia Kowalczyk zdobyła brąz na dystansie 50 stylem grzbietowym, Igor Modliński i Krzysztof Adamczyk wygrali brązowe medale na dystansach 50 stylem grzbietowym i 50 stylem klasycznym.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miedzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat

 

W Ciechanowie 17-18 marca zawodnicy z kilku województw startowali w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat. Nasza klubowa drużyna w składzie  Rudolf Goral, Oliwia Paradowska, Julia Lemańska, Maja Ogińska , Nadia Olewnik, Nina Krzemińska wystartowała na dystansach 100 i 200metrów.Nie było równych Oliwii Paradowskiej na dystansie 200 stylem grzbietowym, na dystansach 100 metrów stylem dowolnym i grzbietowym wywalczyła srebrne medale. 

Cieszymy sie z poprawionych wyników życiowych naszych zawodników które pozwolą wystartować w drudiej ture zawodów tego cyklu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zarząd Klubu Pływackiego ZOTOW

Wyniki zawodów

Treningi po feriach.

Zajęcia w grupach trenngowych (pon.-śr.-piąt. 17.00 I 18.00 )po feriach zaczynamy od poniedziałku 29 stycznia.

Zajęcia w grupach nauki pływania ( sobota ) zaczynamy od 3 lutego.

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Memoriał Cezarego Piórkowskiego.

 

 

17-18 listopada w Płocku startował  Międzynarodowy Memoriał Cezarego Piorkowskiego. Pływacy naszego klubu w składzie - Oliwia Paradowska, Maja Oginska, Nina Krzemińska , Izabela Luma, Oliwia Kowalczyk , Igor Modliński, Krzysztof Adamczyk, Rudolf Góral , Arkadiusz Olszewski startowali w wyscigach indywidualnychi sztafetowych. Oliwia Pardowska zdobyła 2 złota na 50 dowolnymi  i 100 dowolnym srebro na 50 grzbietem przegrywają z rosjanką kilka setnych sekundy, Oliwia kowalczyk zdobyła srebro na 100 grzbietowym , Igor modliński był czwarty na 100 grzbietu i srebro na dystansie 50 grzbietowym, Izabela Luma wywalczyła brąz na dystansie 100 motylkowym.

WYNIKI ZAWODÓW

Zarząd Klubu Pływackiego ZOTOW gratuluje zawodnikom i życzy sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zawody Pływackie w dniu Niepodległości.

 

IMG_1066.JPG

 

11 listopada w Sochaczewie zostały rzegrane  X zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości.Dla zawodników naszego klubu był to sprawdzian przed Memoriałem C. Piórkowskiego , który startuje w piątek 17 listopada.Oliwia Paradowska wygrała dystansy 50 stylem dowolnym i grzbietowym, Igor Modliński wygał brązowy medal na dystansie 100 stylem grzbietowym i Iza Luma staneła na trzeci stopień podium na dystansie 100 stylem motylkowym.Prawie wszystkie rekordy życiowe zostali poprawione,  przed zawodnikami drobne poprawki techniczne i start  w Płocku w piatek.

Trzymamy kciuki za was.

Wyniki zawodów w Sochaczewie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,828,751 unikalne wizyty