Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Memoriał Cezarego Piórkowskiego

W piątek i sobotę   ( 16-17 listopada ) na Pływalni ,, Podolanka „ zawodnicy z 15 klubów z Polski i Klubu Pływackiego z m. Mytyszczi ( Rosja ) rywalizowali w Memoriale Cezrego Piórkowskiego.

Ośmio osobowa drużyna  ( Krzysztof Adamczyk, Igor Modliński, Rudolf Góral, Stanisław Adamczyk, Nina Krzemińska, Oliwia Kowalczyk, Julia Lemańska, Maja Ogińska ) godnie reprezentowała Nasz Klub w wyścigach indywidualnych  i sztafetach stylem dowolnym i zmiennym. Był to dobry sprawdzian jesiennych przygotowań pływaków.

W tych zawodach wywalczyliśmy trzy medale .

Na dystansach  50 i 100 stylem motylkowym wśród zawodniczek  Nina Krzemińska  wywalczyła  dwa srebrne medale a Igor Modliński zdobył brąz na dystansie 50 stylem grzbietowym.

Trzeba zaznaczyć że cała nasza ósemka poprawiła rekordy życiowe.

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brązowy medal w Biegu Tumskim.

Zmieniła się trasa Biegu Tumskiego, ale nie zainteresowanie nim. Udział w zawodach 5 pażdziernika  wzięło ponad 600 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Pływacy naszego Klubu nie tylko biorą udział  i wygrywaja w zawodach pływackich. Potwierdzenie tego wygrany w trudnej walce brazowy medal Maji Ogińskiej na dystansie 1200m.

Gratulujemy i zyczymy kolejnych sukcesów.!!!!!!!!!!!

Rozpoczęcie zajęć

Rozpoczynamy zajęcia 5 września na basenie przy ul. Kobylińskiego

17.00 grupa młodsza ( doskonalenie techniki pływania ) - pon, środa, piątek

18.00 grupa  zaawansowana - pon, środa, piątek

Płocka Olimpiada Młodzieży 2018

22 marca  płockie pływacy na pływalni Podolanka rywalizowały w zawodach Płockiej Olimpiady Młodzieży. W drużynach Płockich szkół startowały zawodnicy naszego klubu : Jakub Zawadzki, Igor Modliński, Tymoteusz Wólczyński, Krzysztof Adamczyk, Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska. Oliwia Paradowska wygrała 50 stylem grzbietowym, Oliwia Kowalczyk zdobyła brąz na dystansie 50 stylem grzbietowym, Igor Modliński i Krzysztof Adamczyk wygrali brązowe medale na dystansach 50 stylem grzbietowym i 50 stylem klasycznym.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miedzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat

W Ciechanowie 17-18 marca zawodnicy z kilku województw startowali w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat. Nasza klubowa drużyna w składzie  Rudolf Goral, Oliwia Paradowska, Julia Lemańska, Maja Ogińska , Nadia Olewnik, Nina Krzemińska wystartowała na dystansach 100 i 200metrów.Nie było równych Oliwii Paradowskiej na dystansie 200 stylem grzbietowym, na dystansach 100 metrów stylem dowolnym i grzbietowym wywalczyła srebrne medale.

Cieszymy sie z poprawionych wyników życiowych naszych zawodników które pozwolą wystartować w drudiej ture zawodów tego cyklu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zarząd Klubu Pływackiego ZOTOW

Wyniki zawodów

Treningi po feriach.

Zajęcia w grupach trenngowych (pon.-śr.-piąt. 17.00 I 18.00 )po feriach zaczynamy od poniedziałku 29 stycznia.

Zajęcia w grupach nauki pływania ( sobota ) zaczynamy od 3 lutego.

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Memoriał Cezarego Piórkowskiego.

17-18 listopada w Płocku startował  Międzynarodowy Memoriał Cezarego Piorkowskiego. Pływacy naszego klubu w składzie - Oliwia Paradowska, Maja Oginska, Nina Krzemińska , Izabela Luma, Oliwia Kowalczyk , Igor Modliński, Krzysztof Adamczyk, Rudolf Góral , Arkadiusz Olszewski startowali w wyscigach indywidualnychi sztafetowych. Oliwia Pardowska zdobyła 2 złota na 50 dowolnymi  i 100 dowolnym srebro na 50 grzbietem przegrywają z rosjanką kilka setnych sekundy, Oliwia kowalczyk zdobyła srebro na 100 grzbietowym , Igor modliński był czwarty na 100 grzbietu i srebro na dystansie 50 grzbietowym, Izabela Luma wywalczyła brąz na dystansie 100 motylkowym.

WYNIKI ZAWODÓW

Zarząd Klubu Pływackiego ZOTOW gratuluje zawodnikom i życzy sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zawody Pływackie w dniu Niepodległości.

IMG_1066.JPG

11 listopada w Sochaczewie zostały rzegrane  X zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości.Dla zawodników naszego klubu był to sprawdzian przed Memoriałem C. Piórkowskiego , który startuje w piątek 17 listopada.Oliwia Paradowska wygrała dystansy 50 stylem dowolnym i grzbietowym, Igor Modliński wygał brązowy medal na dystansie 100 stylem grzbietowym i Iza Luma staneła na trzeci stopień podium na dystansie 100 stylem motylkowym.Prawie wszystkie rekordy życiowe zostali poprawione,  przed zawodnikami drobne poprawki techniczne i start  w Płocku w piatek.

Trzymamy kciuki za was.

Wyniki zawodów w Sochaczewie

Udany początek sezonu.

W sobotę 30 września w  szóstka naszych pływaków ( Izabela Luma, Oliwia Paradowska, Igor Modliński , Rudolf Góral, Maja Ogińska i Krzyszttof Adamczyk ) startowała w zawodach O puchar  Prezydenta Miasta Ciechanowa. Był to sprawdzian początku formy na początek sezonu. W zawodach brało udział 400 pływaków z ró znych regionów Polski.

Pływacy naszego klubu wywalczyli 4 medale ( złoty , dwa srebra i  brąz ) Oliwia Paradowska wygrała 50 stylem dowolnym i , zdobyła Puchar dla najlepszej zawodniczki w roczniku 2006, była druga na 50 stylem grzbietowym, Izabela Luma zdobyła srebro na 100 stylem motylkowym, Krzysztof Adamczyk stanął na trzeci stopień podium na dystansie 100 stylem klasycznym. Rudi Góral , Igor Modliński i Maja Ogińska pokazali bardzo dore wyniki na swoich dystansach.

Wyniki zawodów>>>>>

Życzymy dobrych wyników w nowym sezonie.

Zarząd KlubuPływackiego Zotow

Nabór do grup nauki pływania

Klub Pływacki  ZOTOW

( posiadający licencję Polskiego Związku Pływackiego )

zaprasza do zapisów na nowy sezon 2017/2018.
Oferujemy:
- Skuteczną  naukę pływania na wszystkich poziomach zaawansowania,
- Małe grupy (do 8-10 osób),  zajęcia indywidualne ( instruktor w wodzie )
- Podział na grupy wiekowe,
- Skuteczną, sprawdzoną i doświadczoną kadrę instruktorską
- Zapewniamy bezpieczeństwo kursantom, zajęcia prowadzimy bez stresu za to z dużą dawką uśmiechu:)
Zajęcia prowadzimy  na Pływalni ,, Jagiellonka „
od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00, 17.00, 18.00, 19.00,
oraz
w soboty w godzinach 09.00, 10.00, 11.00, 12.00.
Kontakt:
tel: 608639341

tel: 795490923

Wpełniona deklaracje trzeba zabrać na pierwsze zajęcie  9 września.

Deklaracja do pobrania>>>>>>

Zawody w Mitischi ( Rosja ) i Mławie

W miniony weekend zawodniczka naszego klubu Oliwia Paradowska reprezentowała miasto Płock na zawodach pływackich w m.  MITISCHY (Rosja ). Ponad 300 uczestników  rozegrali 14 kompletów medali. Na dystansie 50 stylem dowolnym nie było równych Oliwii, wygrała z wynikiem  30.78 sek na dystansie 100 dowolnym wywalczyła brąz  z czasem 1.08.72 poprawiając swoje rekordy życiowe.

Druga grupa młodych pływaków w składzie Maja wesołek, Maja Ogińska , Rudolf Góral, Karolina Wesołek i Nina Krzemińska reprezentowali klub na zawodach w Mławie.  Rekordy życiowe zostali poprawione na krótkich dystansach -50 metrowych.

Teraz tydzień roztrenowania i zasłużony odpoczynek.

Gratulujemy Wyników i życzymy udanych wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CoolCoolCool