Nivo Slider
WESOŁYCH ŚWIĄT

Członkom  naszego Klubu oraz sympatykom pływania życzymy zdrowych wesołych i radostnych Świąt Bożego Narodzenia .

Memoriał Cezarego Piórkowskiego.

17-18 listopada w Płocku startował  Międzynarodowy Memoriał Cezarego Piorkowskiego. Pływacy naszego klubu w składzie - Oliwia Paradowska, Maja Oginska, Nina Krzemińska , Izabela Luma, Oliwia Kowalczyk , Igor Modliński, Krzysztof Adamczyk, Rudolf Góral , Arkadiusz Olszewski startowali w wyscigach indywidualnychi sztafetowych. Oliwia Pardowska zdobyła 2 złota na 50 dowolnymi  i 100 dowolnym srebro na 50 grzbietem przegrywają z rosjanką kilka setnych sekundy, Oliwia kowalczyk zdobyła srebro na 100 grzbietowym , Igor modliński był czwarty na 100 grzbietu i srebro na dystansie 50 grzbietowym, Izabela Luma wywalczyła brąz na dystansie 100 motylkowym.

WYNIKI ZAWODÓW

Zarząd Klubu Pływackiego ZOTOW gratuluje zawodnikom i życzy sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zawody Pływackie w dniu Niepodległości.

IMG_1066.JPG

11 listopada w Sochaczewie zostały rzegrane  X zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości.Dla zawodników naszego klubu był to sprawdzian przed Memoriałem C. Piórkowskiego , który startuje w piątek 17 listopada.Oliwia Paradowska wygrała dystansy 50 stylem dowolnym i grzbietowym, Igor Modliński wygał brązowy medal na dystansie 100 stylem grzbietowym i Iza Luma staneła na trzeci stopień podium na dystansie 100 stylem motylkowym.Prawie wszystkie rekordy życiowe zostali poprawione,  przed zawodnikami drobne poprawki techniczne i start  w Płocku w piatek.

Trzymamy kciuki za was.

Wyniki zawodów w Sochaczewie

Udany początek sezonu.

W sobotę 30 września w  szóstka naszych pływaków ( Izabela Luma, Oliwia Paradowska, Igor Modliński , Rudolf Góral, Maja Ogińska i Krzyszttof Adamczyk ) startowała w zawodach O puchar  Prezydenta Miasta Ciechanowa. Był to sprawdzian początku formy na początek sezonu. W zawodach brało udział 400 pływaków z ró znych regionów Polski.

Pływacy naszego klubu wywalczyli 4 medale ( złoty , dwa srebra i  brąz ) Oliwia Paradowska wygrała 50 stylem dowolnym i , zdobyła Puchar dla najlepszej zawodniczki w roczniku 2006, była druga na 50 stylem grzbietowym, Izabela Luma zdobyła srebro na 100 stylem motylkowym, Krzysztof Adamczyk stanął na trzeci stopień podium na dystansie 100 stylem klasycznym. Rudi Góral , Igor Modliński i Maja Ogińska pokazali bardzo dore wyniki na swoich dystansach.

Wyniki zawodów>>>>>

Życzymy dobrych wyników w nowym sezonie.

Zarząd KlubuPływackiego Zotow

Nabór do grup nauki pływania

Klub Pływacki  ZOTOW

( posiadający licencję Polskiego Związku Pływackiego )

zaprasza do zapisów na nowy sezon 2017/2018.
Oferujemy:
- Skuteczną  naukę pływania na wszystkich poziomach zaawansowania,
- Małe grupy (do 8-10 osób),  zajęcia indywidualne ( instruktor w wodzie )
- Podział na grupy wiekowe,
- Skuteczną, sprawdzoną i doświadczoną kadrę instruktorską
- Zapewniamy bezpieczeństwo kursantom, zajęcia prowadzimy bez stresu za to z dużą dawką uśmiechu:)
Zajęcia prowadzimy  na Pływalni ,, Jagiellonka „
od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00, 17.00, 18.00, 19.00,
oraz
w soboty w godzinach 09.00, 10.00, 11.00, 12.00.
Kontakt:
tel: 608639341

tel: 795490923

Wpełniona deklaracje trzeba zabrać na pierwsze zajęcie  9 września.

Deklaracja do pobrania>>>>>>

Zawody w Mitischi ( Rosja ) i Mławie

W miniony weekend zawodniczka naszego klubu Oliwia Paradowska reprezentowała miasto Płock na zawodach pływackich w m.  MITISCHY (Rosja ). Ponad 300 uczestników  rozegrali 14 kompletów medali. Na dystansie 50 stylem dowolnym nie było równych Oliwii, wygrała z wynikiem  30.78 sek na dystansie 100 dowolnym wywalczyła brąz  z czasem 1.08.72 poprawiając swoje rekordy życiowe.

Druga grupa młodych pływaków w składzie Maja wesołek, Maja Ogińska , Rudolf Góral, Karolina Wesołek i Nina Krzemińska reprezentowali klub na zawodach w Mławie.  Rekordy życiowe zostali poprawione na krótkich dystansach -50 metrowych.

Teraz tydzień roztrenowania i zasłużony odpoczynek.

Gratulujemy Wyników i życzymy udanych wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CoolCoolCool

Udany tydzień naszych pływaczrek

Karolina Wesołek w Kutnie w  czwartek 8 czerwca na zawodach pływackich Mistrzostwa Szkoły w pływaniu startując w kategorii 4-6 klas wygrała na dystansach sprinterskich  ( od 25 do 50m ) 6 brązowych medali , poprawiając swoje rekordy życiowe. Jest to dobry sprawdzian przed ogólnopolskimi zawodami w Mławie 18 czerwca. Życzymy udanych  startów!!!!!!!!!!

W sobote 10 czerwca  w Warszawie na 50 metrowej pływalni  odbyły się finały edycji Ogólnopolskich zawodów pływackich ,, OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA ". W finałowym biegu na dystansie 100 stylem dowolnym Oliwia Paradowska wywalczyła srebrny medal z bardzo dobrym wynikiem 1.08.85 który daje jej 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>

W czwartek Oliwia w składzie reprezentacji Płocka wylatuje na zawody do Moskwy.

Gratulujemy i życzymy udanych startów!!!!!!!!!

GRAND PRIX MIŃSKA MAZOWIECKIEGO

W niedziele 4 czerwca w Mińsku Mazowieckim rozegrane zostali zawody pływackie cyklu Grand Prix. Nasz klub reprezentowało dziewięcioro młodych pływaków. Pierwsze miejsce  na podium dwa razy zajęła Oliwia Paradowska poprawiając swoje rekordy życiowe. Oliwia tak że została najlepszą zawodniczka po sumie punktów FINA.  Maja Ogińska zajęła III miejsce na dystansie 50 stylem grzbietowym, Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 50 stylem motylkowym. Rudolf Góral, Karolina Wesołek, Maja Wesołek,Nina Krzemińska poprawili swoje wyniki życiowe na dystansach sprinterskich.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Mławy

IMG_1985.JPG

W dniach 22 -23 kwietnia zawodnicy naszego klubu  ( Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska, Maja Ogińska, Karolina Wesołek, Maja Wesołek, Krzysztof Adamczyk, Igor Modliński, Rudolf Góral, Patryk Walerczak ) startowali w Ogólnopolskich zawodach pływackich o Puchar Prezydenta miasta Mława.  Zawodnicy z 40 klubów  rywalizowali na 25- metrowej pływalni.  Większość rekordów życiowych została poprawiona i nawet o kilka sekund.

Złoty medal na dystansie 100 dowolnym zdobyła Oliwia Paradowska , poprawiła wynik o prawie 3 sekundy( to dało jej 3 miejsce w Ogólnopolskim rankingu 11 latek), na dystansie 100 stylem grzbietowym zdobyła srebrny medal.

Krzysztof Adamczyk wywalczył brązowy medal na dystansie 100 stylem  klasycznym.  Igor Modliński  na dystansie 100 stylem grzbietowym zajął  5 miejsce.  Był to dobry sprawdzian przed  Mistrzostwami Polski 11-latków , który  odbędą się pod koniec maja w Ożarowie Mazowieckim.

Udanych startów w maju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grand Prix w pływaniu 11 latków w Łomiankach

IMG_1974.JPG

12 kwietnia w Łomiankach została rozegrana II tura Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okregu w pływaniu 11 - latków. Nasz klub reprezentowała 5 osobowa druzyna ( Rudolf Góral, Maja Ogińska, Nadia Olewnik, Oliwia Paradowska i Karolina Wesołek). Pierwszy raz naszy pływacy startowali w sztafecie 4x50 stylem zmiennym i w wyscigach indywidualnych na dystansie 200 stylem dowolnym ( Rudof Góral, Oliwia Paradowska, Karolina Wesołek). Był to dobry sprawdzian na poczatku sezonu startowego. Złoty medal na dystansie 50 stylem grzbietowym wywalczyła Oliwia Paradowska. W sztafecie dziewczęta poprawiły swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat

25 i 26 marca na Pływalni ,, Podolanka " odbędą sie Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat-I runda. Nasz Klub bedą reprezentować Patryk Walerczak na dystansach w stylu dowolnym 100 i 400 metrów, na dystansie 100 motylkowym i 200 stylem zmiennym, Igor Modliński na dystansach w stylu grzbietowym 100 i 200 metrów, w stylu dowolnym  na dystansie 100 metrów.

Życzymy udanych startów i życiowych rekordów.